KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 14619069
nr 1461 9069
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Grafiska blad, 6 st, Signerade och numrerade, bladets mått: ca42x30-47x39cm, oramade lösa blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:35:15
200 kr
350 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin